Naujienos, akcijos

Šeimos medicinos centro darbo laikas:

Pirmadienis
8:00-19:00
Antradienis
8:00-19:00
Trečiadienis
8:00-14:00
Ketvirtadienis
8:00-19:00
Penktadienis
8:00-14:00
Šeštadienis
9:00-14:00
 

Bendrosios praktikos gydytojos Violeta Misiūnienė, Vytautė Veličkienė ir Estera Muchlytė dirba nuo pirmadienio iki penktadienio pagal darbo grafiką.
 

Kviečiame aktyviau pacientus registruotis internetu!

Internetinė registracija manodaktaras.lt, pasirinkite norimą gydytoją ir norimą laiką pagal gydytojo darbo grafiką

SVARBI INFORMACIJA! Labai prašome pacientų užsiregistravusių pas bendrosios praktikos gydytoją būtinai pranešti jei jūs pasveikote ir/ar neatvyksite paskirtu laiku, nes negali užsiregistruoti sergantys pacientai ir susidaro eilės.

Nedarbo ir šventinėmis dienomis pirminės sveikatos priežiūros paslaugos prisiregistravusiems Šeimos medicinos centro UAB "IDAMEDA" pacientams teikiamos:

VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje
Antakalnio g. 57, Vilnius
Vaikų priėmimo skyrius tel. (85) 210 4506
Suaugusiųjų priėmimo skyrius tel. (85) 234 4487
Darbo dienomis galima kreiptis nuo 19 val.
 
Skubi traumatologinė pagalba suaugusiems pacientams (tame tarpe – akių bei ausų, nosies, gerklės) teikiama
Greitosios pagalbos universitetinėje ligoninėje
(Šiltnamių g. 29, Vilnius, Priėmimo skyriaus tel. (8 5) 216 9140), o vaikams -
Universitetinėje Vaikų ligoninėje (Santariškių g. 7, tel. (8 5) 272 0570).
Šeimos medicinos centro nedarbo metu bei poilsio ir švenčių dienomis su danties skausmu dėl nemokamos būtinosios pagalbos galima kreiptis į
Vilniaus universitetinę Žalgirio ligoninę
(Žalgirio g. 117, Vilnius, Priėmimo skyriaus tel. (8 5) 272 1781).

Prie UAB "IDAMEDA" prisiregistravusiems gyventojams pirminė psichikos sveikatos priežiūra teikiama VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre,
Ąžuolyno g. 5A, Vilniuje.
Gydytoja D. Rusteikienė atvyksta pagal sutartį ketvirtadieniais konsultuoti nustatytu laiku. Psichoterapeuto konsultacija nemokama su BPG siuntimu registruotiems pacientams mūsų centre. Psichologo konsultacija mūsų centre registruotiems pacientams teikiama nemokamai, dėl konsultacijos kreiptis telefono numeriais 865211903, 852727409 į VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centrą.
 
UAB "IDAMEDA" registruotiems pacientams bendrosios praktikos gydytojo odontologo paslaugos teikiamos Subačiaus g. 15-52, Vilniuje, tel. 8685 69703
Vaikams nuo 6 iki 13 metų silantuojami dantys užsirašius pagal grafiką pas gydytoją odontologą.

Būsimųjų mamyčių dėmėsiui!

Prisiregistravusioms mūsų centre nėščiosioms nėštumo laikotarpiu suteikiama 10% nuolaida nuo konsultacijos. Gydytoja ginekologė su teritorinėmis ligonių kasomis nedirba, todėl konsultacijos ir echoskopijos  mokamos.

UAB "Idameda" sudarė sutartį su Vilniaus miesto teritorine ligonių kasa (TLK).

Šeimos medicinos centre "Idameda" pacientams nemokamai suteikiamos šios sveikatos priežiūros paslaugos (Paslaugas apmoka TLK)


 
Vadovaujantis UAB “IDAMEDA” sutartimi su Teritorine ligonių kasa, Šeimos medicinos centre yra teikiamos nemokamos, PSDF lėšomis kompensuojamos, paslaugos:
pirminio lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos (teikiamos visiems pacientams, kurie teisės aktų nustatyta tvarka yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu bei yra prisirašiusių prie šeimos medicinos centro gyventojų sąraše);
būtinoji pagalba (Būtinosios medicinos pagalbos paslaugos, tai tokio paslaugos, kurios teikiamos nemokamai visiems nuolatiniams gyventojams, neatsižvelgiant į tai ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu ar ne. Būtinoji medicinos pagalba taip pat teikiama ir užsienio šalių piliečiams. Tam, kad Europos Sąjungos šalių apdraustieji galėtų pasinaudoti šia teise, asmens sveikatos priežiūros įstaigai jie turi pateikti galiojančius asmens tapatybę ir apdraustumą valstybiniu sveikatos draudimu patvirtinančius dokumentus - Europos sveikatos draudimo kortelę arba ją laikinai pakeičiantį sertifikatą, taip pat gali būti pateiktos E 123 arba DA1 pažymos (šios pažymos patvirtina asmens teisę gauti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas, teikiamas dėl nelaimingo atsitikimo darbe).
Kitų užsienio šalių piliečiai, neturintys Europos sveikatos kortelės, turėtų susimokėti už suteiktą būtinąją pagalbą pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintas šių paslaugų kainas.
Nemokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos (išskyrus būtinosios medicinos pagalbos paslaugas) teikiamos tik patikrinus ar asmuo apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu.
Asmenų draudimą privalomuoju sveikatos draudimu bei PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamų paslaugų teikimo tvarką reglamentuoja 1996 m. gegužės 21 d. priimtas Lietuvos Respublikos Sveikatos draudimo įstatymas Nr. I-1343.

 
Kompensuojamų vaistų paso (KVP) išdavimo taisyklės:

• Turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
• KVP apdraustojo vardu gali paimti ir kitas asmuo. Tokiu atveju jis turi pateikti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą bei asmens, kuriam reikalingas KVP, Lietuvos Respublikoje išduotą tapatybę patvirtinantį dokumentą.
• Senasis kompensuojamųjų vaistų pasas keičiamas nauju tik nustatyta tvarka gražinus senąjį kompensuojamųjų vaistų pasą ir sumokėjus KVP keitimo mokestį (0,87 Eur).
• Jei apdraustasis negrąžina senojo kompensuojamųjų vaistų paso (arba grąžina sugadintą dėl netinkamo saugojimo), naujas kompensuojamųjų vaistų pasas išduodamas sumokėjus KVP praradimo (arba sugadinimo) mokestį (3,00 Eur).

 
DĖMESIO! Bendrosios praktikos gydytojo išduotas siuntimas (forma 027/a) pas gydytoją konsultantą galioja vieną mėnesį. Pacientai gavę siuntimą turėtų tuoj pat registruotis pas gydytoją konsultantą poliklinikose. Pasibaigus siuntimo galiojimo laikui, jis neperrašomas, gerbkime gydytojų darbą!

 
Registracijos mokestis 0,29 EUR. Prisirašymas pakartotinai, 6 mėnesių laikotarpyje, 2,90 EUR.
 

Naujiena Lietuvoje! Atliekami maisto netoleravimo testai iš kraujo serumo, tai patikima ir tikslu!

Tyrimas atliekamas Lietuvoje, o vertinamas profesionalioje Vokietijos laboratorijoje.
 
Net ir sveika mityba gali Jus susargdinti!
Viršsvoris ar nutukimas, įvairūs virškinimo sutrikimai, galvos skausmai ir migrena, odos bėrimai, lėtinis nuovargis - tai gali sukelti lėtinė alergija maistui.
Maisto netoleravimo testų ImuPro kainos:
  • ImuPro100 (90 maisto produktų)     380,00 EUR 
  • Imu Pro200 (180 maisto produktų)    420,00 EUR
  • Imu Pro300 (270 maisto produktų)    470,00 EUR
  • Imu Pro M (44 maisto produktai)       159,00 EUR
  • Daugiau straipsnyje "Maisto netoleravimo testas".
 

Atliekame įstaigose profilaktinius darbuotojų sveikatos patikrinimus už gerą kainą. Atvykstame į vietą.
Laukiame Jūsų užsakymų!

Atliekame įvairius biocheminius tyrimus.

SAUGANTI SVEIKATĄ MEDICININĖ REABILITACIJA VENGRIJOJE NATŪRALIUOSE TERMINIUOSE VANDENYSE!

Didžiausias vengrų turtas yra terminis gydomasis vanduo, kuris gydo lėtinius sąnarių uždegimus, degeneracinius sąnarių pažeidimus, lėtinius, uždegiminius ir degeneracinius stuburo susirgimus, lėtines neuralgijas, neuritus, lėtines odos ligas, atopinį dermatitą, psoriazę, kraujotakos sutrikimus, lėtinius ginekologinius susirgimus, nevaisingumą, Bechterevo ligą ir kt.Taip pat parenkama dieta sergantiems cukriniu diabetu, sergantiems celiakija (begliutenine dieta) ir netoleruojantiems maisto produktų: laktozės, kiaušinių, sojos. Esant reikalui konsultuoja gydytojas reumatologas. Jei turite lėtinių susirgimų ir sveikatos problemų, vietoj vasaros atostogų ar slidinėjimo Čekijoje, Austrijoje rinkitės šiuos Vengrijos kurortus, ir pailsėsite ir sustiprinsite sveikatą! Daugiau informacijos: http://www.heviz.hu/en ; http://uk.hungarospa.hu/ ; http://bukfurdo.hu/en/ . Labiausiai rekomenduojami viešbučiai: http://www.hunguesthotels.hu/en/hotel/heviz/hunguest_hotel_helios/ ; http://www.hunguesthotels.hu/en/hotel/hajduszoboszlo/hunguest_hotel_aquasol/ ; http://www.hunguesthotels.hu/en/hotel/bukfurdo/hunguest_hotel_repce_gold/ .
Skrydžiai iš Vilniaus į Budapeštą arba į Vieną, iš šių miestų susiskambinus ir užsisakius viešbutį, atvyksta paimti ir nuveža į vietą.

Kviečiame apsilankyti mūsų šeimos medicinos centre UAB "Idameda"!