Naujienos, akcijos

DARBO LAIKAS:
 
I - 8.00-14.00
II - 8.00-19.00
III - 8.00-14.00
IV - 8.00-19.00
V - 8.00-14.00
VI - 9.00-14.00
 
 
 
 

Kviečiame pacientus registruotis internetu!

Internetinė registracija manodaktaras.lt, pasirinkite norimą gydytoją ir norimą laiką pagal gydytojo darbo grafiką
 
 
 

NAUJIENA!

 Nuo 2018-10-19 UAB Idameda pradeda dirbti gydytoja psichoterapeutė - psichiatrė Aušra Bagdonaitė ir psichologas Remigijus Stripeikis. Mūsų kolektyvas visada pasiruošęs jums suteikti pačios aukščiausios kokybės paslaugas, užtikrinti konfidencialią, profesionalią ir visapusišką pagalbą jums tinkamu laiku. 
 

Psichoterapijos procesas, tai unikalus patyrimas, kaip susitikimas ir kelionė kartu, leidžianti klientui atsiskleisti, pajusti tikrą buvimą kartu  su kitu, suvokti kaip gyvename ir kaip norėtume gyventi, atrasti gyvenimo kelyje ištinkančių problemų  sprendimus. Kelionė, kurioje atrandama tai, kas yra geriausia (gražiausia) mumyse, mūsų gyvenime, mūsų santykiuose su kitais ir pamatome būdus, kuriais sukuriame sunkumus savo kasdienybėje. Kelionę kartu, kuri sveikam ir sergančiam leistų geriau suprasti savo gyvenimą, bei  jame slypinčius paradoksus,  atrasti kelius, kaip kurti prasmingą ateitį.

Mūsų siekis- individualizuota, humanistinė medicina , tiek prevenciniu, tiek gydomuoju požiūriu, kuri atsižvelgtų į kiekvieno konkretaus organizmo specifines savybes, tuo pačiu skatinant paties paciento aktyvų, atsakingą bei kūrybingą požiūrį į savo sveikatą.   Žmogus tai nedaloma visuma.  Žmogaus organizmas vertinamas kaip vientisa sistema, o ne atskiros dalys, kurios funkcionuoja nepriklausomai viena nuo kitos. Gydytoja siekia nustatyti, kur slypi sutrikimų ir paciento skundų atsiradimo priežastys ir jas koreguoti. Kiekvienam pacientui parenka individualiai jam pritaikytą gydymą ( medikementinį ar/ir  psichoterapija).

 Gydo kenčiančius nuo nerimo, nemigos, panikos atakų, nuotaikos sutrikimų, įkyrių minčių, įvairių baimių, praradusius gyvenimo džiaugsmą, nuolat patiriančius įtampą ir stresą, nepasitikėjimą savimi, menkavertiškumo jausmą, nepatiriančius intymaus gyvenimo džiaugsmų.  Kenčiančius nuo įvairių priklausomybių .  turinčius atminties sutrikimų. Gydytoja turi 20 metų darbo patirtį, daugeliui jos gydomų ligonių jų sunkūs  psichikos sutrikimai būna sukelti sunkių fizinio kūno ligų.

 

Kviečiame apsilankyti tuos,kurie norėtų džiaugtis gyvenimu!

 


 
KVIEČIAME SKIEPYTIS!
 
 
Informuojame dėl sezoninio gripo vakcinos. (Influvac)
Kviečiame ir rekomenduojame būtinai skiepytis nuo gripo.
Gripas - ne peršalimas. Jis sukelia vis daugiau ir daugiau komplikacijų, netgi mirtingumą. Mūsų gripo vakcinos yra kokybiškos ir saugios. Sezoninio gripo vakcinos sudėtyje yra 3 antigenai (dviejų A tipo potipių padermių (H1N1 ir H3N2) bei vieno B tipo padermė. Visos sezoninio gripo vakcinos gaminamos pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamą antigeninę sudėtį kiekvieniems metams.
Vakcinos kaina - 9,50 Eur.
Skiepijimas nuo gripo visai šeimai (3 ir daugiau šeimos narių) vienos vakcinos kaina 9,00Eur. 
Naujiena Lietuvoje! Jau turime keturvalentę vakciną nuo gripo VAXIGRIP TETRA. Tai geriausias skiepas nuo gripo!
Vakcinos kaina 19,00 Eur. Skiepijimas nuo gripo visai šeimai (3 ir daugiau šeimos narių) vienos vakcinos kaina 18,50 Eur.
 

IŠSITIRK DĖL ŽIV NEMOKAMAI

Kodėl svarbu žinoti?
Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtę ŽIV, tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą.
Laiku sužinojus apie ŽIV, išgelbėsite savo gyvybę, o gydymas ir priežiūra bus kompensuojami.
Dauguma žmonių su ŽIV gali gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.
Profilaktinis sveikatos patikrinimas turi apimti ir ištyrimą dėl ŽIV infekcijos.

Kviečiame apsilankyti mūsų Šeimos medicinos centre UAB "IDAMEDA"!