Kolektyvas

DALIA BUČINSKAITĖ – gydytoja otorinolaringologė (LOR gydytoja)

Profesinio darbo stažas – virš 25 metų. 1990 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 1993 m. - rezidentūrą Vilniaus universiteto Santariškių ligoninės LOR klinikoje. Dirbo Vilniaus m. Misionierių ligonineje LOR skyriuje, turi patirties gydant sunkius ligonius. Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją, stažavosi Berlyno Charite klinikose ir Bendjamino Franklino ligoninėje foniatrijos ir audiologijos skyriuose. Gydo sinusitus, lėtines slogas, laringitus, anginas, lėtinius ir ūmius otitus,  ūmius ir lėtinius klausos neuritus, prikimimus, vestibiuliopatijas, galvos svaigimą, alerginę bei nėštuminę slogą. Taiko moksliniais tyrimais pagrįstus natūralios medicinos bei homeopatijos principus įvairių ligų gydyme. Lietuvos gydytojų sąjungos, Otorinolaringologų draugijos bei Vokietijos - Baltijos gydytojų asociacijos narė. Kalba vokiečių, rusų kalbomis.

MANTĖ BARZDENYTĖ – šeimos gydytoja

2013 m. baigė Vilniaus Universitetą, Medicinos fakultetą ir 3 metų šeimos gydytojo rezidentūrą.2014-2018metais dirbo Neįgalumo ir Darbingumo nustatymo Tarnyboje (NDNT),sprendimų kontrolės skyriuje.Patirties įgijo dirbdama poliklinikoje  šeimos gydytoja,2012metais medicinos praktika Makedonijos Kardiologijos klinikoje.Dalyvauja įvairiuose šeimos gydytojams skirtuose kursuose ir konferencijose.Atlieka vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir vyresnio amžiaus žmonių sveikatos priežiūrą. Gydo vaikus ir suaugusius sergančius viršutinių kvėpavimo takų katarais, bronchitais, plaučių uždegimu, širdies ligomis, įvairios kilmės viduriavimus, išsiaiškina jų priežastis. Atlieka profilaktinius skiepus. Rekomenduoja sąmoningą papildomų skiepų pasirinkimą. Atlieka mažos rizikos nėštumo sekimą. Atlieka profilaktinį sveikatos patikrinimą dėl darbo ir vairuotojo pažymėjimo. Gydo vidaus organų (kepenų, inkstų, širdies, plaucių) ligas. Kalba rusų, anglų kalbomis, norvegų pradmenys.


AUŠRA BAGDONAITĖ - gydytoja psichoterapeutė - psichiatrė

1996  m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija Vilniaus Universito Medicinos Fakultete.

2000 m. įgyta gydytojos psichiatrėskvalifikacija Vilniaus Universitete

2005 m. įgyta gydytojos psichoterapeutės kvalifikacija  HEPI

2010- 2017 metais kėlė kvalifikacija, tobulinos žinias, dalyvavo Europos  ir Pasaulio neurogijos ir psichiatrijos kongresuose kongresuose  Barselonoje, Stokholme, Tailande, Marakeše, Kyotoje, bei mokslinėse praktinėse konferencijose Lietuvoje bei kartu su bendraautoriais pristatė stendinius pranešimus :

Rengia medicininius straipsnius psichiatrijos tematika į medicinos žurnalus.

Lietuvos psichiatrų asociacijos narė.

Yra dirbusi Abromiškių reabilitacijos ligoninėje, gydytoja psichiatre- konsultante.

Gydo kenčiančius nuo nerimo, nemigos, panikos atakų, nuotaikos sutrikimų, įkyrių minčių, įvairių baimių, praradusius gyvenimo džiaugsmą, nuolat patiriančius įtampą ir stresą, nepasitikėjimą savimi, menkavertiškumo jausmą,  kenčiančius nuo įvairių priklausomybių bei nepatiriančius intymaus gyvenimo džiaugsmų.  Ypač domisi somatopsichiatrija. 20 metų  gydo nuo sunkių psichikos sutrikimų kenčiančius ligonius. Daugeliui iš jų psichikos sutrikimai būna sukelti sunkių fizinio kūno ligų.

Gydytoja  ne tik gydo vaistais,bet teikia  ir psichoterapinę pagalbą. 

Laisvai kalba lietuvių, rusų kalbomis;  turi anglų, vokiečių, norvegų kalbos žinių.


REMIGIJUS STRIPEIKIS - psichologas

1992m.  baigė Vilniaus Universiteto psichologijos specialybės studijas. Jau daugiau nei 25 metus dirba praktinį psichologinio konsultavimo darbą. Artimiausias yra humanistinis - egzistencinis požiūris į žmogų, kaip esybę, apdovanotą laisve, kūrybinėmis galiomis, sąmoningumu ir poreikiu suteikti savo buvimui dvasinę prasmę.Terapijoje svarbiausia ne metodai, o ryšys tarp psichologo ir kliento. Todėl savo darbe daugiausia dėmesio skiria autentiško,lygiaverčio ryšio su klientu kūrimui, unikalumo, gyvenimo prasmės paieškoms. Psichologas mano, kad sveikata yra ne simptomų ar problemų nebuvimas,o teigiamas santykis su pasauliu, laimės, gyvenimo prasmės pajauta.

Psichologui darbe  svarbiausia yra pajausti žmogų, susitikti su juo iš tiesų.Tikras susitikimas - tai artumo, bendrumo pojūtis, tai tiesos, kad visi esame tarpusavyje susiję, išgyvenimas. Šis artumas padeda būti šalia, kai sunku.

Turi didelę darbo patirtį, kuri darbo nepavertė rutina. Į kiekvieną psichologinį susitikimą vis dar žvelgia kaip į naują patirtį, dar vieną galimybę asmenybiškai ir profesiškai praturtėti.
Pagrindinis psichologo darbo instrumentas yra jo paties asmenybė. 
Pagrindiniai Remigijaus Stripeikio instrumentai - tai domėjimasis gyvenimu, vidiniu žmogaus pasauliu, mokėjimas klausytis, jausti kliento nuotaiką, jausmus.

Rašo straipsnius asmenybės augimo ir savęs pažinimo temomis. Straipsniai yra publikuoti delfi.ltbernardinai.ltpsichika.eu portaluose.

VITA DUDIENĖ – gydytoja neurologė

Profesinio darbo stažas – 18 metų. 1990 metais baigė Kauno Medicinos Akademiją Medicinos fakultetą, 1991m. baigė vidaus ligų internatūrą Raudonojo Kryžiaus ligoninėje, 1993m. neurologijos rezidentūra Kauno Medicinos Akademijoje Kauno klinikų neurologijos skyriuje. Dirbo Kauno medicinos akademijos  Sveikatos ekologinio monitoringo laboratorijoje: dalyvavo mokslinėje programoje/tyrime analizuojant kaip aplikos faktoriai įtakoja nervų ligų išsivystymą;Kauno antroje klinikinėje, Kauno Raudonojo kryžiaus ligoninėse neurologijos skyriuje-gydytoja neurologe.Vilniuje dirbo Marcinkevičiaus ligoninėje. Yra aktyvi neurologų asociacijos narė.Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją Lietuvos, Baltijos ir Europos šalių oranizuojamuose renginiuose ir kongresuose. Taiko moksliniais tyrimais pagrįstus natūralios medicinos bei homeopatijos principus nervų ligų gydyme, domisi tuo, kas pasaulyje yra pažangiausia ir tai taiko savo kasdieniniame darbe.  Turi ilgalaikę patirtį diagnozuojant nervų sistemos susirgimus (galvos skausmus, svaigimus, nugaros skausmus, smegenų kraujotakos sutrikimus), taip pat gydant sunkius ligonius. Daug dėmesio skiria savo pacientams, duoda praktinių patarimų kaip gyventi be ligų, jų išvengti ir palengvinti dabartinę situaciją. Kalba anglų, rusų kalbomis.

Dr. ŠVITRIGAILĖ GRINCEVIČIENĖ - gydytoja akušerė-ginekologė

2014 m. baigė akušerijos ginekologijos rezidentūrą Vilniaus Universitete. Yra biomedicinos mokslų daktarė (apginta disertacija 2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete apie nėščiųjų ir žindyvių konsultavimo ypatumus). Stažavosi Lenkijoje, Balstogės universitetinėje ligoninėje (gimdos kaklelio ikivėžiniai ir onkologiniai susirgimai), Belgijoje, Antwerp universitetinėje ligoninėje (Vulvo-vaginalinių ligų klinikoje) bei Femicare (holistinio moterų gydymo centre). Dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, todėl siekia pacientams padėti įveikti negalavimus, remdamasi holistiniu požiūriu ir įrodymais grįstos medicinos rekomendacijomis. Domisi racionaliu vaistinių (tiek susintetintų, tiek augalinių) medžiagų vartojimu gydant, holistine moters sveikatos priežiūra, konservatyviais gydymo būdais, lėtinėmis ginekologinėmis infekcijomis, makšties mikrobioma - žmogaus ir jo bakterijų sugyvenimu. Siekia kartu su pacientu kovoti prieš bendrą priešą - ligą. Kalba angliškai, rusiškai.

Domėjimosi sritys: 

Ambulatorinė ginekologija: lėtinės gimdos kaklelio ir vulvovaginalinės ligos: infekcijos (kandidozė, bakterinė vaginozė, aerobinis vaginitas), neaiškios kilmės vaginitai, lytiškai plintančios bakterinės ligos, trichomoniazė, virusinės lytiškai plintančios ligos, vulvos dermatozės, vulvos opos, vulvos dariniai, gimdos kaklelio uždegimas, ikinavakinė gimdos kaklelio, makšties, vulvos patologija;

moterų seksualinė disfunkcija: skausmingi lytiniai santykiai, endometriozės gydymas, lėtinis vulvos skausmas, vulvodinija, vestibulodinija;

kita ambulatorinė ginekologija: ultragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje, mėnesinių ciklo sutrikimai, kiaušidžių ir gimdos dariniai, genitourinalinis sindromas, menopauzė, kontracepcija, nėščiųjų priežiūra, žindymas. 


LINA ANDRIJAUSKIENĖ – gydytoja akušerė-ginekologė (dekretinėse atostogose)

2004m. baigė Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą.Baigė 4 metų VU  akušerijos ir ginekologijos rezidentūrą. Dirba SANTAROS klinikų akušerijos skyriuje.  Atlieka ginekologinių ligų diagnostiką, ankstyvą neštumo diagnostiką, nėščiųjų ištyrimą ir priežiūrą, gydo ginekologines ligas(disfunkciniai kraujavimai, gilinasi į menstruacijų sutrikimus jauname amžiuje,atlieka gimdos kaklelio profilaktinę patikrą(onkocitoliginis tyrimas), gydo priešmenstruacinius skausmus,  gilinasi į priešmenopauzinę simptomatiką),  parenka kontracepcines priemones. Aktyviai dalyvauja įvairiose konferencijose:Madride estetinės ginekologijos konferencija, Lietuvos akušerių ginekologų draugijos organizuojamuose konferencijose. Kalba anglų, lietuvių kalba.

ESTERA TKAČENKA - šeimos gydytoja (dekretinėse atostogose)

2016 m. baigė šeimos gydytojo rezidentūrą. Studijų metu buvo aktyvi ir plėtė savo akiratį: atliko praktiką Bukarešto ligoninėje pagal mainų programą 2010 m., stažavosi Vokietijoje 2015 m. šeimos klinikoje, 2014-2016 m. dalyvavo kasmetinėse Europos šeimos gydytojų konferencijose (WONCA).
Gydo vaikus ir suaugusius, sergančius viršutinių kvėpavimo takų ligomis, domina vidaus ligų diagnostika ir gydymas, daugiausia dėmesio skiria ligų profilaktikai, pacientų švietimui, mokymui. Atlieka profilaktinį sveikatos patikrinimą dėl darbo ir vairuotojo pažymėjimo. Prižiūri nėštumą.
Dažnai dalyvauja seminaruose, mokslinėse konferencijose, domisi diagnostikos ir gydymo naujovėmis bei kaip tai pritaikyti kasdieniam darbe.


Mūsų darbščiosios bendrosios praktikos slaugytojos!
 
      Irena Bružienė                                            Danutė Papičenka